landeshe (landeshe) wrote,
landeshe
landeshe

Галичина на роздоріжжі

Оригинал взят у vitaliyke в Галичина на роздоріжжі
Xoh0ymTxcLU
Наївні східняки ніяк не зрозуміють навіщо нам, галичанам була революція гідності. І те їм не так і се їм не он то так… Оскільки ми, тимчасово «Єдина Країна» пояснюю;

 • революція дала нам можливість проводити вибори президента коли тільки заманеться.

Максимальний термін між подібними виборами 3 роки, не більше. Рік на очікування, рік на розчарування і рік на обурення злочинним режимом.
Власне кажучи ми не дуже задоволені кандидатами тому, що не відчувається виборчого протистояння.  Саме слово вибори походить від слова вибороти, боротися, а на цих виборах якогось боріння і  не передбачається. Кандидати всі наші, всі за УПА і Бандеру і якщо східняки не просунуть свого сильного кандидата буде зовсім не цікаво.
Тому ми самі починаємо якось виходити з цього скрутного становища. Урізноманітнити перегони можна об’явивши когось  агентом ФСБ або путінцем. Або приміром обізвати Яроша «жидівська прокладка», або приміром хай Тягнибок буде агентом  завербованим  КДБ ще за СРСР. На сам кінець підійде кандидат  – ставленик  олігархічного капіталу. Ну тут все не просто. Після того як  Коломойський  почав підвозити солярку українським танкам,  а  Тарута побудував лінію оборони, то може-вно нам поможе.
От якби повернути Януковича до участі в нашому святі! Хоча це зараз небезпечно, ще до біди виграє вибори  і пошиємось ми у дурні з нашим Майданом. А що, ні? Унітаз золотий не найшли, а чесно кажучи хто б не хотів мати таке файне Межигір’я?
Політикум для нас старається, то видно. Президент України Кузьмін або Рабінович – сильний реверанс  в нашу сторону, ми поцінували, але як поведуть себе ті забиті шахтарі Донбасу, наші брати східняки? Підуть  виборювати долю і волю чи пришлють  замість себе тих зелених чоловіків? Не відомо це і тривожно нам.
Тут не знаєш до виборів готуватись чи броцак (рюкзак по-вашому) пакувати. Ну припустімо Шеста американська фльота десь буде в районі Індійського океану і вибори пройдуть спокійно, але є і до кандидатів зауваження.
 Голосувати за Юлю в 2010 було легко, розглядаючи її фото 2000 року, але нині та легкість віддає якимсь збоченням. Виявляється крім чисто жіночої привабливості  і переконливості Марії –Деві- Христос  ВОНА істерична, ба навіть брехлива особа. Хто в Галичині не знає той факт, що дід Тимошенко встановлював  радянську владу на Прикарпатті?  Хто не пам’ятає в місті Снятин  директора  третьої єврейської школи? Смерть Абрама Капітельмана на фронті в 1944 році за Родіну, за Сталіна також не дає спокою місцевим краєзнавцям.  Деякі дослідники пов’язують його долю з діяльністю ОУН-УПА. На їх переконання цей епізод його життя добре би підійшов для кацапської передачі Кисєльва на їхнім ОРТ чи РТР. Але про це в нас небезпечно говорити сьогодні, бо Юля може психанути і розстріляти нас з атомного пістолета замість маскалів.
Кандидат Клічко у нас втрачає рейтинг, просто катастрофічно. Ми ж думали він Турчинова за образу  гонОру хуком справа положить на трибуну Верховної Ради, а він як няшка, давай йому на вухо щось шепотіти. Про няшку  я не дурно згадав. Та кримська прокурорша, аж зло бере, сподобалась цілому світові, а вже проти нашого бикуватого генерального прокуратора  виглядає, такой  краще. Не везе нам з кадрами!  Просрав Клічко рейтинг, просрав! Це ж так патріотично заїхати в рийку людині з отчєством Валєнтіновіч. Це так правильно і природньо як «комуняку – на гілляку». Геращенко не може йому сказати, що повернення іміджу для Вітальки лежить виключно в площині його боксерської слави. Теж мені ударівка! Головна дівчина «Удару» повинна виглядати ударно. Шкода всі гарні наші співачки не за тих кандидатів співають. Взяв би собі в порадниці якусь модельку і ну по регіонам їздити, агітувати. Люди би валом йшли. Обоє гарні, багаті і мовчазні. За все життя палець об палець не вдарили, а грошей кури не клюють. Це ж  зіправжне  втілення нашої гамериканської мрії.
Вихід один, або Юлі повертаємо  сексуальне сприйняття і забороняєм  говорити «любі мої», або прийдеться миритись з дитячим Арсенієм. Тоже я вам скажу ім’я для президента нашого. Як з таблиці того п’янички Мєндєлєєва.  З таким успіхом його можна величати Цирконій Яценюк, Полоній Яценюк, Кальцій Яценюк  або  Магній Яценюк.  Ще б він, зараза, не виглядав як вилитий Епштейній.  Сам кричав «куля в лоб», кулемет « Максим» дома тримає, а не кровожерливий він якийсь, беззубий, потішний. Будь мужиком, об’яви вибори щоквартально, Майдан що півроку, візьми відповідальність на себе!
Люди за Порошенка хочуть голосувати, кажуть він розумний.  Зрозуміло. Ще кілька месиджів від Кличко  і Порошенко буде виглядати геніальним. Але, знову ж, серйозності в ньому бракує, шоколадний він якийсь, солоденький. Де заяви про початок видобування власного газу і можливість його експорту до Росії? Де заява що у випадку обрання до осені всі дороги України перетворяться в автобани? Та й з бруківкою цією в Києві якось не серйозно получилося. Будеш робити не будеш, діло десяте ти головне пообіцяй.
А цей уряд треба гнати;  асоціацію не підписали, мільярдні схеми зловживань порозкривали, кошти по вивільняли, а євро за 15 грн шкалить.  То може загоніть гроші в зад, чи там у тінь, віддайте Пшонці римську тогу  і верніть доляр  по  8грн? Нафіг таке вивільнення?
І вообще зараз у нас мир чи війна? Часткова мобілізація то як трохи вагітність? В поміч нашим керманичам приводжу політологічне дослідження над галичанами:
30% -буде воювати з Росією
30% -переходить на сторону ворога при першій-ліпшій нагоді
40% - радіють від того, що «война дєло молодих»
Сидіть вже тихо і перестаньте обзивати Путіна фашистом.  Я вчора дав слабинку і подивився наше телебачення.  Раз Путін  забрав у нас повністю дотаційний Крим, і скоро кримчани будуть на колінах проситися назад в Україну, то який він фашист? Там в Криму ні води,  ні електрики, ні туризму немає.  Йому треба звання Герой України присвоїти за те що не прийшлось приплачувати Росії, аби вона той Крим забрала.    Та й хоч не хоч за грошима до нього їхати прийдеться.  Ну  сами подумайте над звучанням виразу «газ із Словаччини». Мамо рідна! Відколи то там з’явилась така нафтогазова оаза?
А вибори треба проводити якнайскоріше. В нас з розподілом посад така коломийка закрутилась, що хоч плач. Штаб національного спротиву включає в себе з десять організацій і в кожній по чоловік 10. Разом виходит до ста чоловік, або по нашому сотня. Якщо призначений керівник не свояк, кум  чи  брат  то вся сотня кричить - це призначення суперечить волі народу. Кількість претендентів вичислюється вже тисячами. Правий Сектор не знає на кого направляти автомати бо Галичина то велика родина і  куди не цілься стоїть  той самий родич, кум, сват, брат...
Одне слово – пропадаємо.
 Ми ж думали що ми європейці, а ми виявились такими самими як москалі. Без твердої руки жити не можем,  а без твердої валюти навіть на  революцію гідності не здатні. А хто набрав в груди повітря і хоче мені перечити то згадайте Сашка Білого. Вбили його як пса. Хороший він був, поганий не важливо, най Всевишній прийме його душу. Важне що пристрілили його  та на Майдан ніхто вже не їде.  Ні команди нема ні грошей не дають. От і вся наша гідність.
Одінь на москаля вишиванку получиш українського націоналіста. Тому вони там так люблять свого желєзного Володю, а ми від того бісимся. Для нас Путін ідеальний президент України, але він ворог. Він ненависний як Росія, як дзеркало наших помилок, нашої зради, як нагадування про наше справжнє, а не сфантазоване минуле. Як кажуть пошкреби руського найдеш татарина – пошкреби українця найдеш кримського татарина, різниця не велика.  Сумно це визнавати та нема іншої ради. Європа нас за своїх не має бо різниця між українцем та росіянином, така сама  як для нас різниця між племенами тутсі  і пхутту.
Давайте нам вибори, а то наші ілюзії розсіюються, розсіюються, розсіюються…
Subscribe

 • Унылая пора

  Вчера была в Одессе.У нас дожди.Очень редко езжу автобусом,а тут надо.2 сумки на плечах(с гостинцами для детей и внучки),в руке зонт-в 6 утра…

 • Из истории моего края

  Как представителей разных национальностей объединяло одно дело. Интересно знать: колокола главного храма Молдовы – “Made in Izmail”…

 • Старина всегда интересна

  Писать не о чем.Занята дачей и переработкой овощей к зиме.Как я это делаю,100раз писала и показывала. Поэтому ткнула пальцем в архив на сегодняшнее…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment