landeshe (landeshe) wrote,
landeshe
landeshe

Захват в Попельне

Оригинал взят у t_34_111 в Захват в Попельне
Дорогі брати й сестри !!! Терміново звертаюся до Вас по допомогу !
В нашому селі в неділю 02 березня група мешканців села на чолі з представниками УПЦ «Київського патріархату» планують захопити наш Храм.
В минулому 2013 році за порушення церковних канонів, церковної дисципліни, наклеп, образи, підступи та змову проти правлячого архієрея архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима і іншого духовенства, а також підбурювання до цього своїх прихожан був заборонений у служінні колишній настоятель Свято-Миколаївського Храму УПЦ (с.Попільня, Житомирська обл.) ієрей Сергій (Українець - прізвище). Наприкінці літа на його місце був призначений новий настоятель – о.Сергій (Байлук).
Також, були позбавлені церковного спілкування та відлучені від Причастя до розкаяння декілька прихожан.
05 жовтня 2013 р. відбулися збори групи колишніх прихожан на чолі з відлученими, під час яких відбувся їх перехід у іншу релігійну організацію – неканонічну УПЦ «Київський патріархат», що позбавило їх права будь-якого відношення до нашої парафії і до Церкви взагалі і визначило їх духовний статус (як розкольників).
Вважаючи, що Церква – є їх власність, оскільки за часів колишнього настоятеля вони жертвували кошти на будівництво нового Храму (на прилеглій території), та підбурені сьогоднішньою ситуацією в нашій країні, заручившись підтримкою «Київського патріархату» та безпосередньо «патріарха» Філарета (Денисенко), планують штурмувати та відбирати наш храм.
Така їхня акція планується в цю неділю 02 березня після мітингу-паніхіди за загиблими на Київському майдані людьми, яка має розпочатися о 12 годині. Про це вони з погрозами і наклепом інформують всіх жителів району, що провокує ескалацію конфлікту. Зауважимо, що такі дії з боку Київського патріархату плануються всупереч обіцянок нинішньої влади не захоплювати храми УПЦ і не створювати міжконфесійного протистояння, зокрема силовими методами. Про це інформував в.о. президента України А.Турчинов, А.Яценюк. Про такі домовленості свідчив навіть сам Філарет.
Звертаємось до Вас, брати й сестри, з проханням приїхати і допомогти захистити наш храм. Настоятель Свято-Миколаївського Храму УПЦ (с. Попільня) ієрей Сергій (Байлук) Доїхати до Храму можна так: Електричкою від м. Київ до станції Попільня (смт. Попільня – районний центр), запитати як пройти в село Попільня (2,5-3 км).
Храм – стара школа в центрі села біля пам’ятника невідомому солдату.
Чекаємо на Вашу підтримку! Божого Вам благословення! Хай зберігає Вас Господь !
Контакти: 097 577 09 70, 066 689 32 38, 095 688 49 59 о. Сергій
Subscribe

 • Унылая пора

  Вчера была в Одессе.У нас дожди.Очень редко езжу автобусом,а тут надо.2 сумки на плечах(с гостинцами для детей и внучки),в руке зонт-в 6 утра…

 • Из истории моего края

  Как представителей разных национальностей объединяло одно дело. Интересно знать: колокола главного храма Молдовы – “Made in Izmail”…

 • Старина всегда интересна

  Писать не о чем.Занята дачей и переработкой овощей к зиме.Как я это делаю,100раз писала и показывала. Поэтому ткнула пальцем в архив на сегодняшнее…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments